Charakterystyka rytuału eteru – Om Dermosense

Program Holistic Beauty Thay to seria zabiegów, dla których charakterystyczne jest holistyczne podejście do organizmu człowieka. Jest on oparty na pięciu pozostających (ze sobą) w równowadze żywiołach. Jednym z nich jest eter, harmonijny związek łączący wszystkie pozostałe żywioły. Związany z nim rytuał pozwala na relaks, wyciszenie i przywrócenie dobrego samopoczucia. Poddanie się temu zabiegowi oznacza ukojenie dla układu nerwowego, a wszystko to za sprawą zastosowania naturalnych składników aktywnych, takich jak relaksujące olejki aromatyczne, w tym lawendowy, jaśminowy, czy ylang‐ylang. W zabiegach pojawia się też rumianek, organiczny olej sezamowy, czy zielona glinka.

Na pierwszą część rytuału składa się peeling całego ciała, które odznacza się działaniem oczyszczającym, pozwalającym na skuteczne pozbycie się toksyn. W dalszym etapie stosowany jest okład bazujący na wyselekcjonowanych składnikach aktywnych, spośród których niektóre zostały już wymienione powyżej. Na koniec wykonywany jest specjalistyczny masaż.

Warto podkreślić, że rytuał eteru – Om Dermosense, odznacza się działaniem nie tylko wyciszającym, ale także silnie regenerującym. Skóra na całym ciele staje się po nim wyczuwalnie odżywiona, wypoczęta i wzmocniona.