Na czym polega masaż świecą?

Profesjonalny masaż wykonany w salonie urody to wspaniały sposób na odprężenie i niezapomniane wrażenia. Nie dziwi więc, iż masaż świecą cieszy się tak dużą popularnością – po tym zabiegu Klienci wychodzą z naszego salonu zrelaksowani i uśmiechnięci. Rozluźnione mięśnie i ukojone zmysły sprawiają, iż zarówno ciało, jak i umysł są wypoczęte i w lepszej formie.

Czym wyróżnia się masaż świecą?

Masaż świecą to niezwykle relaksujący zabieg, który oddziałuje na wiele zmysłów. Polega on na tym, iż masażysta rozprowadza na ciele topiący się wosk specjalnej świecy. Wosk dzięki lekko podwyższonej temperaturze w przyjemny i łagodny sposób ogrzewa i otula ciało. Nie jest to jednak zwykły wosk, a raczej mieszanka pielęgnujących, drogocennych olejów oraz masła llipe i shea o naturalnym, zniewalającym zapachu. Poprzez wmasowywanie tej aromatycznej mieszanki w skórę staje się ona gładka i miękka, a odpowiednia technika masażu i ciepło olejku sprawia, iż mięśnie rozluźniają się, a zmysły wyciszają. Piękny zapach sprawia, iż zabieg ten jest prawdziwą przyjemnością.

Dla kogo polecany jest masaż świecą?

Masaż świecą to rodzaj masażu relaksacyjnego, co oznacza, iż świetnie koi nerwy i rozluźnia. Jest więc szczególnie polecany dla osób, które potrzebują wyciszenia i uspokojenia – jest to zabieg idealny dla zapracowanych i zestresowanych osób. Ma on podwójne działanie, gdyż odprężają nie tylko dłonie masażysty, ale również zapach świecy i przyjemne ciepło olejków rozprowadzanych na skórze.