Jak przedłużyć paznokcie?

W idealnej stylizacji liczy się każdy szczegół – dobrany do sylwetki strój, elegancki makijaż, ładna fryzura i dopasowane dodatki to jeszcze nie koniec przygotowań na mniejsze lub większe wyjście. Zadbane paznokcie także są elementem stylizacji. Nie każda z nas ma czas na ich odpowiednią pielęgnację. Tymczasem istnieje łatwa i szybka metoda na długie paznokcie – jest nią przedłużanie. W ten sposób możemy cieszyć się zadbanymi i pięknymi dłońmi w każdej sytuacji. Będzie to nasza doskonała wizytówka, która doda elegancji i pewności siebie. Do wyboru mamy kilka metod przedłużania paznokci.

Popularny sposób na sztuczne paznokcie

Najbardziej znanym sposobem na przedłużenie paznokci są popularne tipsy. Jest to metoda polegająca na przyklejaniu do płytki specjalnym klejem sztucznego paznokcia. Sposób ten jest stosunkowo szybki i tani, jednak efekt nie jest trwały i nie wygląda naturalnie. Istnieją metody, które pozwolą uzyskać trwały efekt naturalnych, zadbanych paznokci.

Przedłużanie paznokci na formie z lakierem oraz z Gel Color by OPI.

Przedłużanie paznokci w ten sposób polega na umieszczeniu na płytce paznokcia specjalnego szablonu i nadania mu odpowiedniego kształtu. Zabieg trwa około półtora godziny, a efekt jest długotrwały i elegancki. W Podgórskim Domu Urody paznokcie po tym zabiegu są malowane wybranym kolorem lakieru OPI.

Wersja przedłużania paznokci na formie z Gel Color by OPI różni się rodzajem lakieru użytego do wykończenia paznokci, który w tym przypadku jest oparty na żelowej formule.