Czy w Podgórskim Domu Urody można zasięgnąć porady dietetycznej?

Wizyta w Podgórskim Domu Urody to nie tylko sposobność ku temu, by w profesjonalny sposób zadbać o swój wygląd i dobre samopoczucie, ale także możliwość uzyskania specjalistycznej porady dietetycznej. Tutejsi specjaliści doskonale zdają sobie sprawę z tego, że masa ciała wywiera wpływ nie tylko na to, jak wyglądamy, ale przede wszystkim na to, jak się czujemy i jaka jest nasza kondycja zdrowotna. Nie ulega wątpliwości, że złe nawyki żywieniowe i związane z tym schorzenia fizyczne, czy nawet zaburzenia psychiczne, stanowią coraz bardziej palący problem polskiego społeczeństwa.

W odpowiedzi na tę sytuację, Podgórski Dom Urody postanowił powołać do życia projekt Dietatyk24, tworzony przez lekarzy i dietetyków, których misją jest pomagać pacjentom w utrzymaniu zdrowej i smukłej sylwetki, a tym samym dobrego samopoczucia. Dietetyk24 to nie tylko zwyczajna porada dietetyczna, to raczej kompleksowa diagnoza, oparta na analizie składu ciała (m.in. procentowy pomiar tkanki tłuszczowej i zawartości wody w organizmie), a także na wynikach badań. To właśnie na tej podstawie w Podgórskim Domu Urody ustala się indywidualny program żywienia/stylu życia dla każdego pacjenta.

W gabinecie można także wykonać diagnostykę DNA opierającą się na testach informujących o tym, jakie są genetyczne predyspozycje danego pacjenta. Tutejsi specjaliści pomagają wyjść z takich problemów jak otyłość, wahania wagi, cukrzyca, anoreksja, bulimia, niedowaga, a nawet choroba Hashimoto.