Zabieg antycellulitowy – Body Boom

Większość kobiet zmaga się z tzw. pomarańczową skórką, czyli cellulitem, będącym efektem nieprawidłowego rozmieszczenia podskórnej tkanki tłuszczowej. Cellulit dotyka nawet szczupłe kobiety, a dieta i sport nie zawsze pomagają. Każda z nas chce czuć się pięknie, szczególnie w sezonie letnim, dlatego nie warto zwlekać i lepiej zacząć intensywną walkę z cellulitem już teraz. Rewelacyjną metodą na pozbycie się pomarańczowej skórki jest specjalistyczny zabieg BODY BOOM.

Czym jest zabieg antycellulitowy – Body Boom?

Podstawą tego relaksującego rytuału jest w 100% naturalny peeling stworzony przez polską markę Body Boom. Peeling składa się z kawy Robusta, brązowego cukru, soli jeziorowej i prawdziwej czekolady; dodatkowo wzbogacono go składnikami odżywczo‐pielęgnującymi takimi jak olejki makadamia, arganowy oraz migdałowy. Kofeina znajdująca się w kawie pobudza krążenie krwi, a pozostałe składniki pozwalają usunąć toksyny oraz pozbyć się nadmiaru wody.

Równie ważnym elementem zabiegu jest specjalistyczny masaż, który rozbija komórki tłuszczowe oraz zrosty i nierówności pod skórą, odznaczające się na jej powierzchni cellulitem. Ponadto w czasie zabiegu ciało owija się folią, dzięki czemu składniki odżywcze lepiej się wchłaniają, a krążenie jest pobudzone.

Jakie efekty daje BODY BOOM?

Dzięki intensywnie wygładzającemu działaniu peeling ten polecany jest również na rozstępy oraz zrogowaciały naskórek. Jego aplikacja i niezwykły, owocowo‐czekoladowy zapach, odprężają umysł i dostarczają zmysłowej przyjemności. Po zabiegu skóra jest wyraźnie gładsza, bardziej miękka oraz odżywiona.