Zabiegi GENEO dla kobiet i mężczyzn

GENEO jest zabiegiem stosowanym przede wszystkim na twarz, szyję oraz dekolt, który opierając się wykorzystaniu biologicznych mechanizmów organizmu pozwala uzyskać skuteczny efekt odmłodzenia, rozjaśnienia oraz dotlenienia skóry. Swoją nazwę czerpie on od stosowanego w tym procesie urządzenia geneOTM, posiadającego międzynarodowe certyfikaty bezpieczeństwa i nadającego się do stosowania na każdy rodzaj skóry, nawet tej wrażliwej. Warto zaznaczyć, że GENEO pozwala uzyskać niemal natychmiastowe efekty, nie wymagając przy tym wcześniejszego przygotowania skóry (nie licząc oczywiście demakijażu). Za jego sprawą skóra staje się zauważalnie bardziej odżywiona, promienna i pełna wigoru, dzięki czemu wydaje się zdecydowanie młodsza.

Co istotne, zależnie od tego na jakich efektach nam zależy, zabieg może być przeprowadzony w dwóch następujących wersjach: NeoRevive, który przeznaczony jest przede wszystkim do redukcji zmarszczek i poprawy jędrności skóry oraz NeoBright, skutkujący wygładzeniem, rozjaśnieniem i poprawą kolorytu skóry. W każdej z tych innowacyjnych formuł stosuje się naturalne, wysokiej jakości składniki.

Bardzo dobrym pomysłem jest wykonanie zabiegu GENEO tuż przede ważnym wydarzeniem, kiedy szczególnie zależy nam na tym, aby jak najlepiej się zaprezentować. Stąd też, jest on szczególnie polecany paniom.