Zabiegi GENEO dla mężczyzn

GENEO to jedna z najnowszych technologii stosowanych w kosmetyce, która pozwala zrealizować trzy procesy w trakcie jednego zabiegu, a mianowicie złuszczanie wierzchniej warstwy skóry, wchłanianie aktywnych, odżywczych dla skóry składników oraz dotlenienie od wewnątrz. Jest to na tyle uniwersalna formuła zabiegu, że mogą z niej korzystać zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Dla tych drugich informacja ta zdaje się być szczególnie pozytywna, jako że na chwilę obecną istnieje stosunkowo niewiele zabiegów kosmetycznych, których charakter i przebieg byłby wystarczająco komfortowy również dla panów.

GENEO wyróżnia bardzo prosty i nieskomplikowany przebieg, który jednak daje naprawdę imponujące efekty. Wystarczy na oczyszczona skórę twarzy nałożyć odpowiednie serum, a następnie umieścić na głowicy urządzenia aktywną tabletkę. W kolejnym etapie zatacza się na skórze koliste ruchy (właśnie za pomocą tej głowicy).  To właśnie wtedy dokonuje się jej złuszczanie oraz dotlenianie. Zabieg, w zależności od wybranego rodzaju (NeoRevive, NeoBright) może bazować na różnych składnikach, spośród których wszystkie są jednak naturalne. Można wśród nich wymienić retinol, olej z pestek granatowca właściwego, czy kwas hialuronowy.

Wielu mężczyzn decyduje się na ten zabieg nie tylko po to, by odżywić skórę i zredukować ilość zmarszczek, ale także zmniejszyć ilość ujść dla gruczołów łojowych.